Mirka: 374852213
Kontaktní e-mail: ffky-o-jobros.blog.cz@seznam.cz

Top Secret - 5.díl

11. října 2009 v 13:06 | jAnČa & KiKi |  FFka-Top Secret

Next díl….a děkujeme za komenty….

Jessica
Druhý den dopoledne jsme měli trénink, před kterým jsem asi hodinu sháněla Briana. Když se konečně uráčil dorazit zářil jako sluníčko. To by mě zajímalo co ho tak rozveselilo. Možná, že lepší otázka bude kdo ho tak rozveselil.
Když, jsem po tréninku vycházela z tělocvičny tak do mě někdo vrazil. "Promiň, moje chyba nedával jsem pozor" omluví se rychle dotyčný "V pohodě" odvětím a konečně se na něj podívám. Docela fešák. Tmavé trochu kudrnaté vlasy a hnědé oči. Rentgenoval mě pohledem stejně jako já jeho až mi z jeho pohledu naskakovala husí kůže. Zrovna, když se nadechoval, že něco řekne tak mu do toho někdo skočí "No Joe, kde jsi? Musíme jít…" osoba se zarazí. Ten hlas mi je hooodně povědomí. Nééé prosíííím ať to není ten kdo si myslím. Pomalu se otočím a stojí tam Nick, nečekaně. Moment Nick? Jak to, že se zná s tím klukem? Joe se jmenuje? Jo asi tak nějak. Chvíli tam jen tak stojíme, zíráme na sebe a trapně mlčíme. "Táááák….." začne Joe konverzaci "jak se vlastně jmenuješ?" obrátí se na mě "A…" začnu "To by mě taky zajímalo" zabručí Nick spíš pro sebe, ale já to slyšela "Tak tebe!" řeknu a ukážu na něj "to vůbec nemusí zajímat" "Už jsem se ti omluvil! Co po mě víc chceš?" začne na mě křičet "Abys vrátil čas a mohl zabránit tomu co se stalo!" taky na něj zakřičím a stojím těsně u jeho obličeje "To bohužel nedokážu" šeptne Nick a sklopí hlavu "Škoda" řeknu a chci odejít "Počkej" vykřikne Nick a chytí mě za ruku. Celým tělem mi proběhne elektrický výboj. Na chvíli jsem myslela, že se vysmeknu a odejdu, ale nějaká vnitřní síla mě přiměla zůstat a vyslechnout ho. Podívá se mi hluboko do očí a mě se zběsile rozbuší srdce. Přitáhne si mě blíže k sobě a pohladí po tváři. Co to na mě sakra zkouší? Chtěla jsem se odtáhnout, vážně! Můj mozek křičí "Uteč!", ale srdci se nějak nechce. Táhne mě to k němu a to hodně. Už jenom kousíček a můžeme se políbit. "Co tady blbnete?!" vykřikne někdo a s Nickem od sebe odskočíme skoro na metr daleko. "Nic, Gino uklidni se" promluví Nick rychle "No to sem viděla, jste se na sebe nějak moc lepili" řekne Gina vztekle. Chci něco říct, ale Joe je rychlejší "Gino nech je být jenom si povídali" wow Joe se mě zastal, to bych nečekala…, ale proč? Gina se na něj divně podívala a nějak jí nebylo do řeči. "Tak já půjdu" ozvu se "Konečně tě napadlo něco inteligentního. Potřebujeme zkoušet a ty nám tu jenom překážíš!" vyštěkne na mě jedovatě Gina. Já jí ignoruju a pokračuju "Čau Nicku" zamávám mu na pozdrav a on se na mě nádherně usměje. Co to plácám? Rychle se vzpamatuju "Ahoj Joe ráda jsem tě poznala" "Potěšení bylo na mé straně, krásná neznámá" řekne a taky se na mě usměje. Gina na mě místo pozdravu hodí vražednej pohled a zřejmě si myslí jak mě strašně zničila. Zase jsem jí ignorovala a radši odešla.

Gina
Před tréninkem mě čeká menší střed s Jessicou. Vypadá to, že balí Nicka nějak moc se na sebe lepili. A Joe? Tak tomu se buď taky líbí nebo brání Nicka. Každopádně jsem tam jenom stála a nevěřícně koukala jak mi Jessica svádí kamarády. Po chvíli konečně vypadla a já si trochu oddychla. "Mohla by si nám vysvětlit co to mělo znamenat?" oboří se na mě Nick s Joem jen co Jessica zmizí ve dveřích "Na to bych se měla ptát já Vás! Ona mi šla po krku jen co jsem jí poprvé viděla a vy tady s ní flirtujete" začnu na ně ječet. "Co se nám to tu snažíš nakecat Gino? Ona a jít ti po krku? To je blbost! Musela si jí něčím vyprovokovat! A pokud jde o to flirtování tak si pěkně vedle" řekne Nick rozhodně a Joe mu přitakává. "To se mi snad jenom zdá. Já si myslela, že jsem kamarádi, ale jak vidím tak ne. A pokud mi nevěříte tak se zeptejte Niny a Rebeky, byly u toho. A teď pozor musím na rozdíl od někoho jít něco dělat" zakřičím na ně. Zrovna od nich bych to nečekala. Na trénink nemám vůbec náladu takže dělám všechno jenom na půl a po tréninku se rychle vypařím. A kam jinam než na pláž, třeba budu mít štěstí a zase potkám Briana. Když doběhnu na pláž tak tam jsem úplně sama. Na jednu stranu je mi to líto, ale na druhou stranu můžu přemýšlet. Na pláži jsem až do oběda, teda dokud mi nepřijde sms od Emily. Nerada se tam vracím, teda ne nerada, ale nemám náladu na Jessicu, Nicka a Joa.

Jessica
Při obědě se na mě Nick každou chvilku díval. Samozřejmě si myslel jak je strašně nenápadném, když pokaždé co jsem se na něj podívala uhnul pohledem úplně na druhou stranu. Zrovna, když jsem ho jednou takhle načapala tak jsem se mu začala strašně smát. "Čemu se tlemíš?" ptá se mě Kara "Ničemu!" odpovím suše, ale ona se nehodlá vzdát bez boje "Kecáš! Co se děje?" dotírá dál. Chtěla jsem jí odpovědět jenže jsem se znova koukla směrem k Nickovi a nějak ztratila řeč. Zrovna totiž o něčem diskutoval s Joem a jak vyprávěl tak u toho rozhazoval rukama na všechny světové strany až se mu podařilo převrhnout skleničku, jejíchž obsah se rozlil do Joeova talíře. Ten zbledl, zezelenal. Nakonec zrudl jako krocan v říji a začal na Nicka řvát. "To si děláš srandu ne? Co teď mám asi tak jíst? Víš jak jsem se na ty špagety těšil?" Nick chudák nevěděl co má na to říct tak zarytě mlčel. "Hele frajere nedělej tady scény a posaď se! Nikdo na tebe není zvědavej!" zařve na Joa Pierre hromovým hlasem až nadskočím. "Já si můžu dělat scény, kdy a kde se mi zachce, takže sklapni tygříku!" vrátí mu to Joe, ale vůbec netuší co tím způsobí. Pierre prudce vyletí ze židle. Kluci se ho snaží zadržet, ale marně. Přeskočí přes stůl a vrhne se na Joa. Začnou se na zemi mlátit, Nick se zbytkem pum a našich kluků se je snaží odtrhnout, ale výsledkem je pouze to, že se do bitky zapojí všichni kluci. S holkama jsme tak překvapené, že na ně jenom vyjeveně koukáme. Do reality nás vrátí až Ginin příšernej ječák…křičela něco v tom smyslu ať toho nechají. Kara to po chvilce nevydrží a hodí jí borůvkový koláč přímo do obličeje. "Přímý zásah!" zasměju se a plácneme si. Gina si otře obličej a začne po nás házet všechno co má po ruce, příbory nevyjímaje. Samozřejmě se k ní přidají i holky z jejího týmu takže z toho vznikne pořádná mela. Pak, ale Gina někam zmizí a já už jí nevidím..néé, že by mi to nějak vadilo...

Gina
Na obědě dělám, že nic. Po chvíli se strhne pěkná rvačka. Kluci se začnou prát s kluky od Jessicy. Jeden obličej mi připadá strašně povědomý. To snad není možný. To je Brian. "Briane?" zavolám do davu a on se otočí "G-giny? C-co ty tu?" koktá Brian "Já jsem tu na tý soutěži jak jsem ti říkala. Ty ses mi, ale zapomněl nějak zmínit. Nebo tě poslala Jessica?" ječím tam na něj "Ne tak to není. Nech si to prosím vysvětlit" přesvědčuje mě "Ne! Já odcházím SBOHEM!" na místě se otočím a jdu pryč.

Jessica
Po chvilce si všimnu, že mužská část obou týmů chybí, ale kde by mohli být? No jasně chodba. Věděla jsem, že se holky beze mě obejdou a letěla rychle na tu chodbu. Vyjdu na chodbu a všude jsou vidět mlátící se dvojice. Rychle mezi nimi probíhám a hledám alarm k požárnímu zařízení. Mám ho! Super! Ale čím to debilní sklo rozbít? No jasně! Vezmu hasičák a začnu do toho skla mlátit hlava nehlava. Jednou, dvakrát, třikrát a to sklo pořád drží, no je to možný? už toho mám dost! Pořádně se rozmáchnu a…hurá!! Sklo povolilo! Rychle zmáčknu čudlík a všude se začne ozývat požární poplach a všude okolo začne stříkat voda. Konečně se kluci přestanou mlátit a rozhlížejí se kdo toho všechno způsobil. Alarm se za chvilku vypne, ale voda teče dál. Pierre se zase začne nebezpečně přibližovat k Joeovi. "Dost!!!!" zakřičím. Všichni se na mě otočí a ve stejnou chvíli se z jídelny přiřítí holky. "Copak Vám to už nestačilo?! Pierre nevim proč si se na Joa vrhnul, ale už toho bylo dost! Rvačky k ničemu nejsou a nic neřeší!" křičím dál a všichni na mě jenom koukají neschopni slova. "Co se tady pro boha dělo?" přiřítí se Harry a celý rudý v obličeji si nás prohlíží, hlavně kluky teda. Pak vypne vodu, pošle kluky do pokojů a my s holkama se nabídneme, že tu spoušť uklidíme. Holky od pum se samozřejmě vypařily takže jsme to odřely samy. Skočily jsme až okolo desáté hodiny večer. Takže jsme pak hned zalehly a usnuly.

Gina
To není možný, on je tanečník a ještě k tomu to je tygr. Lepší kombinace už být asi nemůže. Tohle musím jít někam rozdýchat, ale kam? Na pláž ne, tam by mě našli. Na pokoj taky to bude první, kde mě budou hledat. Už jsem zoufalá, atak jdu tam, kam mě nohy nesou. Dojdu na louku, která vypadá, že tam nikdo nechodí, sednu si tam, vezmu i-poda a relaxuju. Najednou mi začnou těžknout víčka a během 5-ti minut spím. Zdá se mi krásnej sen. Najednou se mnou někdo prudce trhne a probudí mě. "Kterej blb mě budí" začnu se rozčilovat. "Já sem tak rád že jsem našel, celý odpoledne tě s klukama hledáme, báli jsme se, že si nám utekla" začne mě objímat a při tom dusit "Sakra Joe, pust mě. Jenom jsem se šla projít a urovnat si něco v hlavě. To je všechno…!!" uklidním Joea "To sem rád, měli jsme o tebe vážně strach, a kdyby nám ten tygr neporadil kam jít, nevím nevím, jestli bychom tě našli." Vydechne si Joe a řekne něco, co mě zaujme "Cože?? Jakej kluk??" "Nevím, nějakej kluk od tygrů. Řikal, ať to zkusíme na pláži, tak jsem to zkusil, ale nebyla jsi tam. Tak jsem šel o kus dál a našel tě uprostřed louky a vypadala si, jako že jsi omdlela." říká Joe, já ho ale nevnímám, spíš mi vrtá hlavou, kdo mu mohl říct o pláži. Brian, nikoho jiného z tygrů neznám….teda myslim jako kluka. Musel to být on. "Joe, promiň já už musim jít." Řeknu rychle, vstanu a jdu svižně směrem k hotelu. "Počkej, nemysli si, že tě jen tak pustím? Dokud mi řekneš, proč si utekla, tak tě nikam nepustím." Začne vyzvídat Joe "Joe, to nestojí za řeč." Snažím se z toho vykecat. "To teda stojí, pokud ti někdo něco udělal, tak já mu to vrátím." Začne se Joe naparovat. "Ty a někomu něco vracet?? To vidím, nejspíš zlomená ruka, monokl, roztrhlej ret a bůh ví co ještě. Ne díky, nepotřebuju tvojí pomoc, ale taková Jessica ji určitě bude potřebovat." Řeknu a Jessicy jménu zdůrazním. "Sakra co ti zase přeletělo přes nos???" nechápe Joe. "Mě???? Ty se ptáš, co mě přeletělo přes nos?? To se divim? Víš, co běž si za Jessicou a mě nech…!!" řeknu a uteču k sobě do pokoje. Zůstanu tam až do rána.To be Continued….
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 AneTTe ->SB AneTTe ->SB | Web | 24. října 2009 v 15:43 | Reagovat

HOJÁ...sb
ja kse máš????
Stavse u nás na blogu... Zkoukni idea a pak přečti třeba nějakou FF ae hlavně se stav...
Lowuju tě moc

Hezká FF

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama