Mirka: 374852213
Kontaktní e-mail: ffky-o-jobros.blog.cz@seznam.cz

Top secret-10.díl

20. listopadu 2009 v 16:26 | jAnČa&KiKi |  FFka-Top Secret
Top Secret! 10. díl

Next Díl…..děkujeme za komenty

Jessica
Všichni začnou bručet nad trestem a já rychle běžím za Harrym abych ho ještě stihla. "Harry počkej prosím" "Jessico, nebudeme o tom diskutovat trest měnit nehodlám a.." "Já vím, jenom jsem ti chtěla říct jak to bylo" "Jak to bylo? Mě stačilo to co jsem viděl a zbytek si domyslím" řekne naštvaně, otočí se a směřuje pryč "Ale právě, že to co si viděl není pravda, bylo to úplně jinak a kdybys mi dal šanci to vysvětlit tak.." "NE, Jessico!" zakřičí na mě a v obličeji byl úplně rudý vzteky. Uslyšela jsem za sebou šramot…jen trochu jsem se ohlédla a uviděla zbytek týmu. "Už nehodlám poslouchat vaše výmluvy a výmysly. Už mě nebaví pořád poslouchat jak jste nezvladatelní a kdo ví cosi. Vždycky jsem vás bránil a všem říkal, že nejste tak špatní, že jenom máte moc energie a prostě se potřebujete vybít, ale s tím je teď konec! Už vás bránit nehodlám, dál budu vaším trenérem, protože jste úžasně sehraní a máte talent. Budu se starat o věci okolo toho, ale to je prostě všechno, dělejte si co chcete!" skončí Harry svůj proslov, otočí se na podpatku a rychle odejde. My jsme jenom tupě zírali před sebe, lépe řečeno na místo, kde asi před 5 vteřinami stál Harry a snažili se vzpamatovat.
Po chvíli jsme se otočili a chtěli jít do svých pokojů jenže jsme narazili na pumy, které uklízeli chodbu. Mlčky jsme okolo nich prošli, když jsem měla ruku na klice Gina se mi postavila do cesty "Kam ten spěch tygříci máte tu ještě nějakou práci" řekne hnusně a cpe mi do ruky kýbl s hadrem "Gino nech toho! Nemám náladu se hádat!" odbiju jí jenže ona se nedá "Óóó no tak to moment holka" řekne a prudce mě chytne za ruku "když máš dost nálady na líbání s Nickem tak jí budeš mít dost i na uklízení, nekecej a koukej nám pomoct!" rozkáže mi, tak tohle už přepískla. Vytrhnu svojí ruku z jejího sevření, prudce jí namáčknu na zeď a chytnu pod krkem. "Co to děláš?" rozeřve se hned "Ještě jednou mi něco přikážeš a slibuju, že se ti něco stane!" vyslovím s ledovým klidem svou hrozbu a pustím jí. Jenom se na mě zakření a vrátí se k uklízení. Jakmile vlezu do pokoje tak jdu do sprchy, jelikož se potřebuji zbavit té mouky. Nejhorší bylo jí dostat z vlasů,ale nakonec se nám to s holkama společnými silami podařilo….


Gina
Teď to musíme každopádně uklidit a radši rychle, nebo to ještě bude Nick chtít probírat. Takže to rychle uklidím a jdu do pokoje. Najednou se do pokoje přiřítí Nick a je celej rudej. "Mohla bys mi laskavě vysvětlit, co to mělo na tý chodbě znamenat?" ječí na mě Nick hned mezi dveřmi. "Do toho tobě nic není, běž se radši oblizovat s Jessicou a mě si nevšímej. My dva jsme spolu skončili, už na mě nemluv" řvu na něj taky. Strašně mi ublížil, tak uteču do koupelny, (jako vždycky od všech problémů utíkám, to mi jde nejlíp, utíkat. V tom jsem opravdu přeborník.) tam se radši zamknu. Už nemám sílu, tak začnu brečet a usnu ve vaně.


Jessica
..pak jsme si udělali takovou menší dámskou jízdu, na kterou jsme samozřejmě přizvali i Nataly, Werču a Jenn. Probírali jsme všechno možný, hlavně teda Harryho atd., ale došlo i na téma kluci. "Jo, ale holky musíte uznat, že ikdyž pumy jakožto celek nesnášíme tak jsou tam fakt hezký kluci" zasní se Jenn "Ouu to je fakt, tady Jess by mohla vyprávět viď?" obrátí se na mě Ella "Já cože? Vůbec nevím o čem mluvíš?" mlžím "No jasně, nekecej! Jak, že se jmenuje?" přidá se Rachel "Kdo?" vyzvídá Werča "Ten kudrnáč od pum co bydlí naproti nám" objasní Kara "Rik" vykřikne Nataly "Ne, ne Bright….ne to je vlastně tvůj brácha"..usměje se Werča "Dany, Marty, Jerry, Kevin…" takhle tam přes sebe křičeli spoustu jmen "Tak už dost!" zvýšila jsem hlas a všechny se na mě otočily "Jmenuje se Nick, stačí?" řekla jsem a naivně si myslela, že už mě nechají na pokoji, ale opak byl pravdou. Pořád mě bombardovali otázkami typu: Jak jste se poznali?, Kolik mu je?, Má sourozence?…..
Nakonec jsem jim vyklopila všechno až do dnešní události na chodbě "Páni" vydechne Nataly unešeně. "To je skvělý, moc Vám to přejeme, že jo holky?" řekne Rachel a ostatní jen přikyvují "Hmm díky holky, ale bohužel jsou i lidi, který nám moc nefandí viz. Gina a taky bych nechtěla abyste měli z mého chování k Nickovi pocit, že ohrožuju tým. Kdyby se ten pocit u Vás objevil tak mi to řekněte a já to ukončim! Nikoho nenechám, aby nám rozvrátil tým" skončím svůj proslov a holky na mě koukají s otevřenou pusou. "To myslíš vážně?" nevěřila Kara svým uším "ANO!" odpovím pevným hlasem. "Fňuk.." "Co je Weru?" ptám se "To bylo tak krásný co si řekla! Jsi ta nejlepší kapitánka jakou si můžeme přát" řekne a obejme mě. "Fajn, skupinové objetí!" zakřičí Rachel a všichni se na nás vrhnou. "Jo a jak líbá?" ptá se mě po chvíli Nataly se šibalským úsměvem "Jako Bůh!" zakřičím a všechny se začneme smát.
Najednou někdo zaklepe, Ella se zvedne a
jde otevřela dveře. "Ehm, J-Jess t-to b-bude a-asi p-pro -t-tebe"
zakoktá se a holky se začnou děsně smát. Tak jsem šla k těm dveřím a v nich stál překvapivě Nick "Čau krásko" mrkne na mě. Rychle zabouchnu dveře a odtáhnu ho stranou. "Co tu děláš?" spustím na něj "No nedostal jsem pusu na dobrou noc" usměje se a já si ho k sobě přitáhnu a dám mu letmou pusu na rty. "Dobrou" řeknu a chci odejít "No, no, no co to jako bylo?" vzteká se a znovu si mě k sobě přitáhne "Že by pusa?" "Ani bych neřekl, já si jí představuju asi takhle" řekne a políbí mě. "Ááá pardon!" vykřikne Kara, která zrovna otevřela dveře "V pohodě" řeknu a představím
Karu s Nickem. "Co se to tu děje?" vykřikne najednou Jenn a s ostatníma holkama vystrčí hlavy ze dveří. Nick se začal strašně smát. Holky na nic nečekaly a vtáhly ho dovnitř. Tam proběhlo další představování a holky začaly Nicka zpovídat….
Asi po hodině se omluvil, že už musí jít. "A co pusu?" zeptá se, se smíchem Werča "Fajn!" prohlásí Nicku, nahne se k ní a dá jí pusu na tvář. Werča jenom koukala stejně tak jako já. Ostatní holky taky chtěly pusu, tak je všechny obdaroval pusami na tváře a pak se přesunul ke mně. Nahne se pro polibek, ale já ho zarazím "Hele Casanovo napni plachty a zamiř k východu!" řeknu nabroušeně. Chytím ho za tričko, vyhodím ho z pokoje a nezapomenu k tomu pořádně prásknout dveřmi. "Ale no tak Jess nežárli, my ti ho přece nevezmeme" klidní mě Kara "Já nežárlím!" obhajuji se. Zase někdo zaklepe "Skvělý! Tenhle večer nikdy neskončí!" prohlásím otráveně a otevřu dveře, za kterými stojí OPĚT Nick
"Co ještě chceš?" zeptám se naštvaně. On neodpoví a místo toho se na mě vrhne a začne mě dost vášnivě líbat. Byla jsem tak zaskočená, že jsem se jaksi zapomněla přidatJ, když skončil, zašeptal "Mám tě rád, dobrou" a jak rychle přišel tak se i rychle vypařil. "Wow!" začaly holky pištět a smát se "To je teda kanec!" smála se Jenn. Nakonec se Jenn, Werča a Naty odebrali do svého pokoje a konečně jsme šli spát.

Ráno jsme se jako vždy odebrali na snídani. Byla tam děsně hustá atmosféra. Nick vypadal dost nabroušeně a stejně tak i Gina doufám, že se nepohádali. Kluci dostali volno a tak jsme se s holkama šli převléct na "úžasný" holčičí trénink už se nemůžu dočkat!!!
To Be Continued…..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama